Робота в
ГК «АУРІС»

Ми вдячні за цікавість до нашої компанії та сподіваємося, що наш підхід до команди тільки зміцнить його.

Взаємовигідна співпраця компанії та її працівників — основний принцип, на якому вибудовуються вся внутрішня організація та стосунки Групи Компаній «Ауріс». Здорове партнерство, яке приводить до взаємного розвитку й успіху. Ми віримо, що компанія росте професійно та фінансово тільки тоді, коли так само зростають її працівники.

ГК«Ауріс» завжди ставить перед собою амбітні цілі, досягнути яких може лише злагоджена команда, кожен учасник якої вмотивований і задоволений умовами своєї праці на всіх рівнях.

Саме тому ми працюємо над створенням комфортного робочого середовища, забезпеченням гідної винагороди та умов для професійного просування, завжди підтримуємо звичайне людяне ставлення одне до одного. Нам приємно знати, що наша команда відчуває цю турботу та залишається з нами вже протягом багатьох років. Ми цінуємо наших людей і докладаємо значних зусиль, аби зберегти їх навіть у часи найбільших випробувань.

Дізнатися більше про вакансії та надіслати резюме

Вакансії

Переваги

Ставлення до працівників як до своєї сім’ї

Підтримка в різні моменти життя, забезпечення емоційного комфорту й заохочення злагодженої взаємодії. Нам важливо, щоб наші співробітники почувалися щасливими на своєму робочому місці. Адже вони і є компанія «Ауріс», її основна сила.

Простір для розвитку

ГК «Ауріс» — велика, тому в нас є куди просуватися кар’єрною драбиною, і це завжди відбувається з тими, хто сумлінно працює. Крім того, професійне вдосконалення є одним із пріоритетів компанії, і його всіляко підтримує керівництво. Надихаюча та стимулююча розвиватися середовище однодумців дає відчуття спільності та стабільності, створюючи дружній колектив своїх людей.

Вакансії
0
Людей у компанії, осіб
0
Середня тривалість роботи (років)
0
Просунулися кар'єрою в компанії, в %
0
Проведено тренінгів за рахунок компанії
  • Стабільна виплата зарплати;
  • Страхування;
  • Соціальні гарантії;
  • Професійне навчання;
  • Прості, зрозумілі принципи й алгоритми роботи;
  • Злагоджений дружній колектив;
  • Робота у відповідальній та етичній компанії, яка піклується про екологію;
  • Оновлення та інновації (забезпечення сучасною технікою, впровадження передових технологій).

Наші клієнти

Відомі локальні та міжнародні компанії, з якими ми будуємо довгострокові взаємовигідні відносини.

Зліва ви можете побачити деяких наших клієнтів.