Про компанію

Група Компаній «Ауріс» – багатофункціональна структура, яка надає широкий перелік послуг з догляду за просторами різного типу по всій території України.

Ми пишаємося тим, що є довгостроковим фасиліті-партнером для багатьох локальних та міжнародних клієнтів.
Історія
  • 2007    Заснування компанії у Києві
  • 2010 Відкриття офісу у Львові
  • 2013 Відкриття офісу в Харкові
  • 2018 Отримання ISO-сертифікації
  • 2020 Відкриття офісів в Одесі, розширення діяльності компанії по всій країні
  • 2021    Ребрендинг
Місія

МІСІЯ: Забезпечувати комфорт у просторі та у процесі співпраці з нашими клієнтами та партнерами.

Для наших клієнтів: підтримувати імідж їхнього бренду на високому рівні, створювати позитивний партнерський досвід.

Для клієнтів наших клієнтів: забезпечувати комфорт у просторі, який радує, надихає та підвищує ефективність перебування у ньому.

Для навколишнього середовища: свідомо і дбайливо ставитися до природних ресурсів, формувати сприятливий робочий клімат та екологічні партнерські відносини.

Стратегія

СТРАТЕГІЯ: Здобути репутацію визнаного світового лідера в галузі фасиліті-послуг, який пропонує рішення для організації простору, які сприяють підвищенню ефективності бізнесу.

Постійне підвищення стандартів та вдосконалення клієнт-сервісу в нашій галузі, щоб стати партнером найпрогресивніших клієнтів, які високо цінують комфорт та розуміють його важливість для роботи.

Наші сертифікати

Команда

Кожен етап нашої роботи контролюється нашою ТОП командою, і ви завжди можете з ними зв'язатися з пропозиціями, зворотним зв'язком тощо.

Дмитро
Климець

Керуючий партнер ГК «Ауріс»

Олена
Мараховська

Директор ГК «Ауріс» om@auris-group.com

Максим
Сирбул

Керівник південного регіону ГК «Ауріс» m.syrbul@auris-group.com.ua

Олександр
Левчук

Керівник західного регіону ГК «Ауріс» a.levchuk@auris-group.com.ua

Цікаво приєднатися до нас?

Кар'єра

КОМАНДА

Наші люди — наша цінність та запорука якості. Тому ми підходимо до формування колективу дуже уважно та комплексно, спираючись на бачення власника та водночас керівника компанії. Ми віримо, що справжня злагоджена команда завжди починається з капітана, з його особистих якостей, принципів та залучення.

Наші керівники завжди відкриті та готові піти назустріч. Власник Групи Компаній «Ауріс» безпосередньо залучений до її життя та операційної діяльності, що привносить до команди особливу енергію та ставлення до справи, що дозволяє швидко вирішувати нестандартні завдання різного масштабу.

Ми інвестуємо в людський капітал і при цьому будуємо процеси так, щоб скоротити вплив людського фактора. Регулярно оцінюємо якість роботи наших менеджерів за строгою 6-етапною процедурою. На випадок форс-мажорів, пов'язаних із персоналом, завжди передбачено резервний фонд співробітників, з якого формується бригада швидкого реагування.

Створення комфортного та гармонійного робочого середовища є одним із наших пріоритетів. Ми цінуємо нашу команду і постійно працюємо над покращенням умов праці, можливостей для професійного розвитку та корпоративної культури.

Шукаєте партнера у сфері фасиліті?

Надішліть запит
і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.