Стандарти

Екологія

Зона нашої відповідальності виходить далеко за межі будівель. Ми піклуємося і доглядаємо простір, у якому працюють та відпочивають люди. Саме тому, збереження навколишнього середовища є для нас не формальним а, насамперед, моральним обов’язком.

У питаннях екологічних стандартів ми рівняємся на кращих, слідкуємо за світовими тенденціями у цій сфері та розвитком зелених технологій, для привнесення їх у нашу діяльність та інтеграції в робочі процеси.

Ми починаємо із себе. З власного свідомого та відповідального споживання природних ресурсів, яке ми культивуємо у свій нашій великій команді працівників. Щоб кожен з нас не очікував, а сам змінював світ на краще.

Охорона праці

Наші працівники є для нас найбільшою цінністю не лише на словах. Усі процеси в  компанії налаштовані таким чином, щоб створити максимально сприятливі умови для їх праці й забезпечити необхідні вимоги для охорони здоров’я.

Безпека на робочому місці та суворе дотримання усіх пов’язаних із нею правил це безумовний пріоритет для нас, яким за жодних обставин ми не поступаємося. Регулярна професійна підготовка, наявність дозволів на усі види роботи, усіх проходження перевірок стану здоров’я — є обов’язковими. Таким чином ми захищаємо і наших працівників, і наших клієнтів.

Ми турбуємося про фізичний та емоційний стан нашої команди. І в першу чергу бачимо в них не ресурс, а людей.

Якість менеджменту

Високий рівень сервісу — це ключова складова нашої репутації і те, над чим ми працюємо безупинно від початку створення Групи Компаній «Ауріс». Щоб завтра точно бути кращими, ніж ми були учора, в компанії  розроблено та впроваджено Систему менеджменту якістю, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Ми системно аналізуємо свою роботу, її ефективність та результативність, щоб встановлювати нові цілі у підвищенні якості наших сервісів та внутрішніх процесів.

Антикорупційна політика

Позиція нашої компанії принципова та абсолютно однозначна — ми проти корупції та не етичного ведення справ. Усі наші ресурси спрямовуємо на те, щоб удосконалювати сервісів та перемагати якістю.

Група Компаній «Ауріс» обрала шлях чесної конкуренції. Вміємо визнавати досягнення інших, проте завжди фокусуємося на власному розвитку. Будуємо прозорі екологічні сосунки з клієнтами та підрядниками, чим зміцнюємо наше добре ім’я та репутацію порядної компанії.

Соціальна відповідальність

Для нас важливо стимулювати позитивні зміни в українському суспільстві. Ми приєднуємось до цього процесу своєю відповідальною бізнес та соціальною діяльністю. Група Компаній «Ауріс» підтримує розвиток фізичної культури серед молоді, а саме піклується про гребні та водні види спорту.

Також Група Компаній «Ауріс» з радістю долучається до благодійних проектів та вже деякий час співпрацює з благодійним фондом «Благомай», який допомагає дітям у дитячих будинках, зокрема, займається їхньою соціальною адаптацією до реального життя.