Вакансії

Наразі відкрито № вакансій

7

Бригадир мобільної бригади

Для роботи в Групі Компаній «Ауріс» потрібен бригадир мобільної бригади. Від кандидата потрібна мобільність, можливість працювати в ненормованому графіку, бажання працювати і заробляти.

Менеджер клінінгових послуг

Для роботи в Групі Компаній "Ауріс" потрібен Менеджер клінінгових послуг. Менеджер — це активна, ініціативна, мобільна та відповідальна людина, яка орієнтується не на процес надання послуги, а на результат. Від кандидата потрібна мобільність, можливість працювати в ненормованому графіку, бажання працювати і заробляти.

Менеджер із закупівель

Для роботи у Групі Компаній «Ауріс» потрібен Менеджер із закупівель. Менеджер — це активна, ініціативна, мобільна та відповідальна людина, яка орієнтується не на процес надання послуги, а на результат. Від кандидата потрібна мобільність, можливість працювати в ненормованому графіку, бажання працювати і заробляти.

Різноробочий

Для роботи в Групі Компаній «Ауріс» потрібен різноробочий. Від кандидата потрібна можливість працювати в ненормованому графіку, бажання працювати і заробляти.

Менеджер з продажу

Для роботи в Групі Компаній «Ауріс» потрібен менеджер з продажу. Менеджер — це активна, ініціативна, мобільна та відповідальна людина, яка орієнтується не на процес надання послуги, а на результат. Від кандидата потрібна мобільність, можливість працювати в ненормованому графіку, бажання працювати і заробляти.

Покоївка

Для роботи в Групі Компаній «Ауріс» потрібна покоївка. Від кандидата потрібна можливість працювати в ненормованому графіку, бажання працювати і заробляти.

Менеджер з управління проектами

Для роботи у Групі Компаній «Ауріс» потрібен Менеджер з управління проектами. Менеджер — це активна, ініціативна, мобільна та відповідальна людина, яка орієнтується не на процес надання послуги, а на результат. Від кандидата потрібні мобільність, можливість працювати в ненормованому графіку, бажання працювати і заробляти.

    Приложить резюме (файл)

    Вакансії